Kultura

Co Ye z tobą?

Kayne West. Raper stracił kontakt z bazą

Numer 26.2022
Może bajgla? – na kolację do Donalda Trumpa przyszedł w towarzystwie antysemity Nicka Fuentesa. Opowiedział o swoich prezydenckich ambicjach i zaproponował gospodarzowi, żeby został jego… zastępcą. Może bajgla? – na kolację do Donalda Trumpa przyszedł w towarzystwie antysemity Nicka Fuentesa. Opowiedział o swoich prezydenckich ambicjach i zaproponował gospodarzowi, żeby został jego… zastępcą. caglecartoons.com
Kanye West stracił kontakt z bazą. Dzikie wybryki i obłąkańcze wypowiedzi sprawiły, że od ikony rapu odwracają się przyjaciele, fani i sponsorzy.
Odwróciły się od niego znane marki: Balenciaga, Gap, Adidas. Jego fortuna stopniała o 600 milionów.caglecartoons.com Odwróciły się od niego znane marki: Balenciaga, Gap, Adidas. Jego fortuna stopniała o 600 milionów.

North West lubi grać w koszykówkę, a ojciec jest jej wielkim fanem. W październiku br. nie mogło go zabraknąć na meczu jej szkolnej drużyny. Niestety, skradł jej cały show. Po meczu nikogo nie obchodziło, ile razy dziewięciolatka trafiła do kosza. Mówiono tylko o bluzie rapera z napisem „White Lives Matter” na plecach. To hasło wylansowała amerykańska skrajna prawica w odpowiedzi na inicjatywę „Black Lives Matter”, zrodzoną po śmierci George’a Floyda. Trudno uwierzyć, że Ye (znany dawniej jako Kanye West) w 2020 r.

16.12.2022 Numer 26.2022
Reklama