Rosja

Komu zaszkodzi Rybka?

Jak uwieść miliardera? Według Anastasiji Waszukiewicz

Numer 06.2018
Nastia Rybka (czyli Anastasija Waszukiewcz) trafiła za kratki w Tajlandii za obrazę obyczajów. Ale prawdziwe kłopoty czekają na nią zupełnie gdzie indziej... Nastia Rybka (czyli Anastasija Waszukiewcz) trafiła za kratki w Tajlandii za obrazę obyczajów. Ale prawdziwe kłopoty czekają na nią zupełnie gdzie indziej... AP / EAST NEWS
Skandale z udziałem urodziwych dziewcząt zawsze towarzyszyły polityce. W centrum zainteresowania w Rosji znalazła się ostatnio pewna długowłosa i długonoga Białorusinka.

Nastia Rybka napisała książkę „Jak uwieść miliardera” o swoich przygodach na jachcie jednego z najbogatszych rosyjskich oligarchów, Olega Deripaski. Z wywodów Rybki wynikało, że gość Deripaski również biorący udział w pamiętnym rejsie u wybrzeży Norwegii – wysoki urzędnik, przez lata związany z Kremlem – był odbiorcą pozyskiwanych przez oligarchę danych dotyczących kampanii prezydenckiej w Stanach Zjednoczonych. Temat podchwyciły internetowe media. Wysunięto przypuszczenie, że najprawdopodobniej to za jego pośrednictwem Kreml czerpał informacje o sytuacji w sztabie wyborczym Donalda Trumpa.

16.03.2018 Numer 06.2018
Reklama