Rosja

Lata leśnych ludzi

Z dala od cywilizacji

Numer 05.2022
Coraz częściej myślałam, że nasze leśne życie jest nie takie jak trzeba – wyznaje dziś Anna. W 2002 r. wraz z dziećmi wróciła z tajgi do ludzi. Wiktor został. Zmarł rok później. Coraz częściej myślałam, że nasze leśne życie jest nie takie jak trzeba – wyznaje dziś Anna. W 2002 r. wraz z dziećmi wróciła z tajgi do ludzi. Wiktor został. Zmarł rok później. Archiwum prywatne
Anna Antipina przez 19 lat mieszkała w tajdze wraz z ojczymem. W domku z bali wspólnie doczekali się czworga dzieci.
Był dla mnie wszystkim. Wszystkiego mnie nauczył – tak wspomina Wiktora. Na zdjęciu rodzice z małą Olenją, urodzoną w 1986 roku.Archiwum prywatne Był dla mnie wszystkim. Wszystkiego mnie nauczył – tak wspomina Wiktora. Na zdjęciu rodzice z małą Olenją, urodzoną w 1986 roku.

Gdy miała 16 lat, zaszyła się wraz z ojczymem w syberyjskiej tajdze. Dla niego to była ucieczka przed ludzkim złem i wirusami. Dziewczyna spędziła w lesie pod Irkuckiem 19 lat. Ojczym został jej partnerem życiowym. Z dala od cywilizacji urodziło się czworo dzieci. Antipinowie zaznali głodu i chłodu. Przeżyli śmierć dziecka. W 2002 r. Anna postanowiła z dziećmi wrócić do życia wśród ludzi, a całą tę niezwykłą historię przedstawiają na portalu Lenta.ru Daria Nowiczkowa i Aleksandr Dorosz.

Bez pokus, wygód i chorób

Anna urodziła się w 1966 r.

25.02.2022 Numer 05.2022
Reklama