USA

Gdzie Facebook ma mózg

U Zuckerberga za piecem

Numer 24/ 2013
Wnętrza „luzackie”, ale utrzymywana w nich temperatura +15 st. C ma zapobiec rozleniwieniu. Wnętrza „luzackie”, ale utrzymywana w nich temperatura +15 st. C ma zapobiec rozleniwieniu. AFP
Największy serwis społecznościowy na świecie stawia na pełną otwartość, ale sam jest bardzo tajemniczy.
Szefową operacyjną Facebooka jest Sheryl Sandberg, najbardziej wpływowa i najlepiej opłacana kobieta w amerykańskim biznesie.Splash News/Facebook/EAST NEWS Szefową operacyjną Facebooka jest Sheryl Sandberg, najbardziej wpływowa i najlepiej opłacana kobieta w amerykańskim biznesie.

Rodzina lisów, która osiedliła się na kampusie Facebooka w Menlo Park, stała się już nieoficjalną maskotką tej firmy. Zwierzaki mają oczywiście swoją facebookową stronę, którą polubiło ponad 82 tys. użytkowników serwisu. Odkąd zamieszkały na kampusie, najsłynniejsze lisy w Kalifornii miały już okazję spotkać szereg znakomitości, wśród nich Madonnę, Katy Perry, Diane von Fürstenberg i Baracka Obamę. Każdy chce odwiedzić kompleks przy Hacker Way 1 w Menlo Park. To właśnie tam, o pół godziny drogi od San Francisco, od dwóch lat ma swoją siedzibę największy portal społecznościowy na świecie.

14.08.2013 Numer 24/ 2013
Reklama