USA

Bóg złączył, wodnik rozłączy

Kalifornijski rozwód

Numer 08/ 2014
Aktorka Gwyneth Paltrow i muzyk Chris Martin rozstali się i...pojechali na wakacje. Mają dwoje dzieci. Aktorka Gwyneth Paltrow i muzyk Chris Martin rozstali się i...pojechali na wakacje. Mają dwoje dzieci. AP / East News
Określenie „świadome rozstanie”, które zrobiło zawrotną karierę dzięki aktorce Gwyneth Paltrow, brzmi w Kalifornii równie naturalnie jak każdy inny trend spod znaku New Age.
Gwyneth Paltrow i muzyk Chris Martin ogłosili „świadome rozstanie” po 10 latach małżeństwa, ale jednocześnie nie zrezygnowali ze wspólnych wakacji na Bahamach.Rex Features/East News Gwyneth Paltrow i muzyk Chris Martin ogłosili „świadome rozstanie” po 10 latach małżeństwa, ale jednocześnie nie zrezygnowali ze wspólnych wakacji na Bahamach.

W Kalifornii, gdzie coraz to nowe pokolenia „duchowych przewodników” święcą triumfy i zdobywają popularność dzięki kontaktom z gwiazdami, rozstanie Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina nie spotkało się z tak cynicznymi reakcjami, jak np. w Anglii. Jednak nawet w Kalifornii, gdzie ludzie dają sobie wmówić niemal wszystko, nieczęsto zdarza się, żeby dwoje celebrytów, rozwodząc się, deklarowało, że nadal się kochają, a nawet są sobie bliżsi niż kiedykolwiek wcześniej.

11.04.2014 Numer 08/ 2014
Reklama