USA

Kim jest Hillary?

Co ukształtowało Hillary Clinton

Numer 23.2016
Hillary Clinton przyciśnięta do ściany aferą mejlową i kolejnymi wrzutkami hakerów, przestała już zabiegać o życzliwość i sympatię wyborców. Hillary Clinton przyciśnięta do ściany aferą mejlową i kolejnymi wrzutkami hakerów, przestała już zabiegać o życzliwość i sympatię wyborców. caglecartoons.com
Najbardziej znana kobieta, której nikt nie zna.
FBI wszczęło dochodzenie w sprawie korespondencji byłej sekretarz stanu. Wysyłanie służbowych e-maili z prywatnego adresu jest sprzeczne z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w administracji.caglecartoons.com FBI wszczęło dochodzenie w sprawie korespondencji byłej sekretarz stanu. Wysyłanie służbowych e-maili z prywatnego adresu jest sprzeczne z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w administracji.

W 1964 r. ekipa Lyndona Johnsona, kandydata demokratów na prezydenta, wypuściła najsłynniejszy spot wyborczy w historii Ameryki. Mała dziewczynka na łące liczy płatki stokrotki, gdy nagle przerywa jej groźny męski głos: „Cztery, trzy, dwa, jeden...”. I bach! – wybuch bomby atomowej. Spot miał przekonać wyborców, że przeciwnik Johnsona, Barry Goldwater, zapalczywy konserwatysta, jest zbyt nieprzewidywalny, żeby mu powierzyć guzik nuklearny.

Teraz, prawie pół wieku później, na finiszu długiej, wyniszczającej i męczącej dla wyborców oraz obu kandydatów kampanii, sztab Hillary Clinton sięgnął po ten sam chwyt.

09.11.2016 Numer 23.2016
Reklama