USA

Szok trwa rok

Pierwszy rok prezydentury Donalda Trumpa

Numer 24.2017
„W podzielonym kraju Donald Trump jako prezydent sprawdza się doskonale. Jest wojowniczy, bezczelny i potrafi kreować konflikt na zamówienie”. „W podzielonym kraju Donald Trump jako prezydent sprawdza się doskonale. Jest wojowniczy, bezczelny i potrafi kreować konflikt na zamówienie”. caglecartoons.com
Dwanaście miesięcy, które wstrząsnęły Ameryką. Tyle minęło od zwycięstwa Donalda Trumpa.
Trump ma fatalne notowania po pierwszym roku urzędowania. Z ostatnich sondaży wynika, że jego polityki nie akceptuje 59 proc. ankietowanych.caglecartoons.com Trump ma fatalne notowania po pierwszym roku urzędowania. Z ostatnich sondaży wynika, że jego polityki nie akceptuje 59 proc. ankietowanych.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump powrócił pełen energii i entuzjazmu z 12-dniowej podróży po Azji, podczas której odwiedził Japonię, Chiny, Koreę Południową, Filipiny i Wietnam. Azjatycką eskapadę uznał za „fantastyczny sukces” i dowód na to, że „Ameryka wróciła na pozycję globalnego lidera”. Trump twierdzi, że udało mu się zjednoczyć państwa regionu przeciw agresywnym poczynaniom Korei Północnej i nakłonić je do wywarcia „maksymalnej presji” na Pjongjang.

24.11.2017 Numer 24.2017
Reklama