USA

Safari na Dzikim Zachodzie

Safari w Teksasie

Numer „Forum na lato”
Największa farma zwierząt afrykańskich znajduje się tuż pod San Antonio, ale amatorzy strzelania muszą poszukać specjalistycznych ośrodków na teksańskiej prowincji, takich jak Wildlife Ranch w miasteczku Mason. Największa farma zwierząt afrykańskich znajduje się tuż pod San Antonio, ale amatorzy strzelania muszą poszukać specjalistycznych ośrodków na teksańskiej prowincji, takich jak Wildlife Ranch w miasteczku Mason. BEW
Amerykańscy myśliwi już nie muszą jeździć do Afryki, żeby zapolować na lwy, zebry lub bawoły. Wystarczy wizyta na pewnym ranczu w Teksasie.
Hodowla egzotycznych gatunków wymaga specjalnych pozwoleń, ale za to można liczyć na duże zyski.BEW Hodowla egzotycznych gatunków wymaga specjalnych pozwoleń, ale za to można liczyć na duże zyski.

Omar Avila jest skrajnie wyczerpany, ale zadowolony i dumny z siebie. Nie wróci do domu z pustymi rękami. Przez dwa dni uganiał się po wertepach z kuszą i kołczanem, aż zamęczył swoją ofiarę. Ważący blisko tonę bawół padł z jego ręki. Uradowany łowca zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z zakrwawionym cielskiem.

Z punktu widzenia amerykańskich myśliwych łowy na egzotyczną zwierzynę jeszcze nigdy nie były tak łatwe i przyjemne.

Nie trzeba lecieć na drugi koniec świata i można uniknąć związanych z tym niedogodności.

26.06.2019 Numer „Forum na lato”
Reklama