USA

Walka cieni

Donald Trump kontra Iran

Numer 2.2020
Bliski Wschód znów bardziej niż kiedykolwiek stał się bombą, która może rozpalić globalny konflikt o nieprzewidywalnych skutkach. Bliski Wschód znów bardziej niż kiedykolwiek stał się bombą, która może rozpalić globalny konflikt o nieprzewidywalnych skutkach. caglecartoons.com
Irański generał Kasem Solejmani zginął na rozkaz Donalda Trumpa. Świat stanął na krawędzi wojny. Na razie życiem zapłacili pasażerowie ukraińskiego samolotu.
Jak poinformował Pentagon, atak przeprowadzono na rozkaz prezydenta USA Donalda Trumpa.caglecartoons.com Jak poinformował Pentagon, atak przeprowadzono na rozkaz prezydenta USA Donalda Trumpa.

Czerwone ogniste kule wznoszą się w czarne niebo nad lotniskiem międzynarodowym w Bagdadzie. Na rozchwianych filmach wideo, wrzuconych do internetu przez mieszkańców irackiej stolicy w czwartkowy wieczór, 2 stycznia br., widać kolejne wybuchy. Zanim w piątek nastanie dzień, jest już jasne: to nie były rakiety Katiusza, jak wstępnie donoszono. To amerykański atak z powietrza przy użyciu drona Reaper (Żniwiarz) – informują amerykańskie media, powołując się na źródła wojskowe. Odpalone z pokładu bezzałogowca rakiety Hellfire rozniosły na strzępy dwa samochody w pobliżu terminalu ładunkowego.

16.01.2020 Numer 2.2020
Reklama