USA

Pokój, w którym trwała wojna

John Bolton. Brutus Trumpa

Numer 14.2020
Bolton jest pierwszym wysokiej rangi współpracownikiem z najbliższego kręgu Trumpa, który wysuwa pod jego adresem rzeczywiście poważne zarzuty. Bolton jest pierwszym wysokiej rangi współpracownikiem z najbliższego kręgu Trumpa, który wysuwa pod jego adresem rzeczywiście poważne zarzuty. caglecartoons.com
John Bolton wydał książkę. Polityczny jastrząb, który dopiero co wyleciał z Białego Domu, kala własne gniazdo i dziobie byłego szefa. Tuż przed wyborami prezydenckimi.
Kiedy wydawnictwo Simon & Schuster ogłosiło, że premiera nastąpi 23 czerwca, Departament Sprawiedliwości złożył pozew sądowy przeciw Boltonowi.caglecartoons.com Kiedy wydawnictwo Simon & Schuster ogłosiło, że premiera nastąpi 23 czerwca, Departament Sprawiedliwości złożył pozew sądowy przeciw Boltonowi.

Oklahoma leży w centrum Stanów Zjednoczonych, jest mniej więcej tak samo oddalona od obu wybrzeży i tym samym znajduje się w samym sercu państwa Donalda Trumpa. Podczas wyborów prezydenckich w 2016 roku obecny lokator Białego Domu zebrał w tym stanie ponad 65 proc. wszystkich oddanych głosów. Miasto Tulsa ma wielofunkcyjną halę BOK Center, nazwaną tak od tutejszego Bank of Oklahoma. Mieści się w niej 19 199 ludzi, co jednak może nie wystarczyć i dlatego teren obok budynku naszpikowano wielkimi ekranami, sprzętem nagłaśniającym i zbudowano osobne podium.

02.07.2020 Numer 14.2020
Reklama