USA

Bonnie i Clyde.com

Złodzieje kryptowalut

Numer 06.2022
Podwójne Życie. Heather Morgan – ekonomistka, bizneswoman i...raperka Razzlekhan w jednej osobie. Podwójne Życie. Heather Morgan – ekonomistka, bizneswoman i...raperka Razzlekhan w jednej osobie. Eyepress / EAST NEWS
Para kochanków z Nowego Jorku ukradła 4,6 mld dolarów w bitcoinach. Włamanie było wirtualne, ale odsiadka będzie w realu.
Heather Morgan i Ilya Liechtenstein – ekspert od komputerowych zabezpieczeń i... internetowy włamywacz.AN Heather Morgan i Ilya Liechtenstein – ekspert od komputerowych zabezpieczeń i... internetowy włamywacz.

Ilya Liechtenstein darzy Heather Morgan gorącym uczuciem. Zawsze uważał, że jego dziewczyna zasługuje na wszystko, co najlepsze. Gdy postanowił się oświadczyć, był w kropce. Nie mógł tak po prostu kupić pierścionka z brylantem i paść na kolana przed swoją wybranką. To w złym guście. Nowojorska raperka i bizneswoman, która uwielbia robić show, mogłaby się poczuć urażona. Ilya długo drapał się w głowę. Myślał, myślał, aż wymyślił… W 2019 r. zatrudnił grafika i agencję marketingową. Uzyskawszy zgodę władz miejskich, oplakatował Nowy Jork wizerunkiem swojej ukochanej.

11.03.2022 Numer 06.2022
Reklama