USA

Jestem waszą zemstą

Czy Donald Trump zostanie prezydentem USA

Numer 14.2023
Ponad jedna czwarta obywateli USA uważa, że w najbliższej przyszłości może być konieczny zbrojny opór przeciw obecnym rządom. Zgadnijcie, na kogo zagłosują. Ponad jedna czwarta obywateli USA uważa, że w najbliższej przyszłości może być konieczny zbrojny opór przeciw obecnym rządom. Zgadnijcie, na kogo zagłosują. Getty Images
Donald Trump znów chce być prezydentem. Podróż przez republikańską Amerykę pokazuje, co może czekać ten kraj, jeśli tak się stanie.

Słyszeliście, jak płakała? – pyta Daniel Bogard, odkładając komórkę, na którą właśnie dzwoniła jego żona. Potrzeba mu chwili, żeby dojść do siebie. – Coś wymyślimy – powiedział przed chwilą do żony. Ale prawdę mówiąc, nie wie, jak postępować. Od dawna miał nadzieję, że nie będzie tak źle. Że republikanie napisali ustawę tylko po to, by doczekać się kilku głośnych nagłówków. Missouri Save Adolescents from Experimentation Act (SAFE) zabrania jakiejkolwiek medycznej ingerencji w stosunku do dzieci, które nie identyfikują się ze swoją płcią biologiczną.

29.06.2023 Numer 14.2023
Reklama