USA

Garaż rozmaitości

Oko w oko z UFO

Numer 19.2023
Bałem się o życie – wyznaje David Grusch. I nie ma na myśli kosmitów... Bałem się o życie – wyznaje David Grusch. I nie ma na myśli kosmitów... AP / East News
Podczas przesłuchania w Kongresie były oficer wywiadu i członek zespołu Pentagonu ds. UFO oskarżył USA o ukrywanie technologii niewytworzonej ręką ludzką.
Obserwacje UFO nie są wyłączną specjalnością USA. Podobno zaczyna się już nawiązywać międzynarodowa współpraca.Shutterstock Obserwacje UFO nie są wyłączną specjalnością USA. Podobno zaczyna się już nawiązywać międzynarodowa współpraca.

Kiedy cały świat z zapartym tchem śledził opowieść o odnalezionych ciałach obcych istot, rozbitych statkach kosmicznych z innych planet oraz o spisku mającym na celu ukrycie obu tych faktów (nawet z użyciem siły), kongresmenka Alexandria Ocasio-Cortez robiła chyba wszystko, żeby nie dać się zbytnio ponieść fali zainteresowania UFO. Pod koniec lipca demokratka znalazła się na niezwykłym przesłuchaniu w Kongresie na temat UFO ze względu na swoją rolę w komisji nadzoru Izby Reprezentantów. Jednak bardziej od zielonych ludzików zainteresowały ją doniesienia o tajnych programach amerykańskiej armii, na które wydawane są pieniądze podatników.

08.09.2023 Numer 19.2023
Reklama