USA

Było grubo

Ivy Snitzer, otyła dublerka Gwyneth Paltrow

Numer 19.2023
Na planie Gwyneth Paltrow była bardzo miła, a Jack Black okazał się uroczy. Przypadkowo spotykani później widzowie filmu stanowili jednak zupełnie inny gatunek ludzi… Na planie Gwyneth Paltrow była bardzo miła, a Jack Black okazał się uroczy. Przypadkowo spotykani później widzowie filmu stanowili jednak zupełnie inny gatunek ludzi… Alamy / BEW
A chciała być szczupła i niewidoczna… Jak udział w filmie „Płytki facet” omal nie doprowadził do załamania dublerki Gwyneth Paltrow.
Zarzucano jej, że promuje otyłość. Tego Ivy Spitzer w ogóle się nie spodziewała (zdjęcie z premierowego pokazu „Płytkiego faceta” w 2001 r.).BEW Zarzucano jej, że promuje otyłość. Tego Ivy Spitzer w ogóle się nie spodziewała (zdjęcie z premierowego pokazu „Płytkiego faceta” w 2001 r.).

Ivy Snitzer pokazuje się w internecie z agrafkami w uszach, kolczykiem w nosie i czerwono-fioletowymi włosami. Nikt nie widział jej twarzy na ekranie. Dziś ma 42 lata i jest właścicielką agencji ubezpieczeń w Filadelfii. Była dublerką Gwyneth Paltrow w roli Rosemary w filmie „Płytki facet” z 2001 roku. Podczas gdy aktorka miała na sobie kostium grubaski w scenach, w których było widać jej twarz, ciało dublerki wykorzystywane było do zbliżeń rąk Rosemary, jej tułowia i nóg.

Dwudziestoletnia wówczas Snitzer była studentką aktorstwa z Los Angeles.

08.09.2023 Numer 19.2023
Reklama