Oto nowa ulubiona aplikacja wśród dzieciaków: szybka, kolorowa, zabawna. I wcale nie pochodzi z Doliny Krzemowej, lecz z Chin.
Czy Bruksela może uratować praworządność w Polsce i wolność poglądów na Węgrzech? Wiceprzewodnicząca KE Vĕra Jourová chce podejść do sprawy z nowym wyczuciem, ale i z nowymi środkami nacisku.
Rząd w Warszawie, zachęcany przez Unię Europejską do rezygnacji z węgla, musi poradzić sobie ze sprzeciwem we własnym kraju, nawet ze strony katolickiego duchowieństwa.
Filmowy baron został uznany za winnego przestępstwa seksualnego pierwszego stopnia i gwałtu trzeciego stopnia. Czy król Oscarów resztę życia spędzi za kratkami?
Nieomal równo w dziewiątą rocznicę wybuchu wojny domowej w Syrii, konflikt znów zaczyna się rozpalać. Teraz naprzeciwko siebie stanęły Turcja i Rosja.
Czy Bloomberg, Buttigieg i Biden zatrzymają Sandersa?
Horrendalne śledztwo, horrendalny proces, horrendalne wyroki. A może po prostu – horrendalne kłamstwo?
Epidemia w chińskim Wuhan sprawia, że władze sięgają po stare, sprawdzone metody propagandy.
Robię ze swoimi pieniędzmi, co zechcę – powtarza gruziński oligarcha Bidzina Iwaniszwili. A jego wyobraźnia chyba nie ma granic.
Z tajnych dokumentów wynika, że najbogatsza kobieta Afryki, Isabel dos Santos, dorobiła się fortuny, bez skrupułów okradając własny kraj.
Ma 63 lata. Grozi mu 871 lat pozbawienia wolności.
Jak najbiedniejsi Wenezuelczycy uciekają z ojczyzny.
Rosja co roku eksportuje ponad 120 ton kłów mamuta. Mimo zakazu handlu kością słoniową.
Prawda nie zawsze sama wypłynie, czasem trzeba jej dopomóc. Para amerykańskich emerytów poświęca na to cały swój czas.
Na wyspie Ognistej więźniowie odsiadują najcięższe wyroki. Na wyspie Słodkiej mieszkają emerytowani strażnicy. Jezioro jest nieduże, ale głębokie. Obie wyspy łączy most. Dwukierunkowy.
Katastrofy ekologiczne, przeludnienie, nadmierna konsumpcja… Nie ma co się dziwić, że niektóre pary decydują się na sterylizację.
Gdy wizualne porno już się przejadło, czas na słuchowisko o mocnym zabarwieniu erotycznym.
Iwan Wyrypajew nie obiecuje Gruszki na wierzbie. Oboje wzięli udział w projekcie „Entertainment” – i jest to światowa prapremiera pod każdym względem.
Średniowiecze splecione z nowoczesnością i niezadeptane przez turystów, zapierające dech w piersiach krajobrazy – oto Mongolia, fantastyczny i wciąż nieodkryty kierunek podróży.
W XIX wieku krążyła pogłoska, że w londyńskich kanałach mieszka stado świń i szczurza królowa.
Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.